Len 23-ročná učiteľka sa stala vo februári obeťou brutálneho znásilnenia. V bare ju dvojica mladých mužov odtiahla na toalety. Po incidente prišli ohavné následky.

23-ročná učiteľka si 25. feburára vyrazila do londýnskeho klubu Soho, kde to prehnala s alkoholom do takej miery, že nebola poriadne schopná stáť na nohách. Situáciu okamžite využili dvaja mladí Taliani, ktorí ženu brutálne znásilnili.

26-ročný Lorenzo Costanzo a 25-ročný Ferdinando Orlando boli odhalení vďaka kamerovým záznamom z baru, ktoré dokumentujú ich počin. Mladíci sa spočiatku s učiteľkou bozkávali, následne ju o pár minút doslova odtiahli na toalety, kde ju asi štvrť hodinu opakovane brutálne znásilňovali. Zdevastovanú ženu objavili až hodinu po incidente a privolali jej záchranku.

Učiteľka musela byť okamžite operovaná a aktuálne jej hrozí, že už nikdy nebude môcť mať deti. Podľa denníka DailyMail nedala mužom súhlas na akt a znásilnenie jej spôsobilo posttraumatickú stresovú poruchu a veľké bolesti. Kamery pritom odhalili aj ďalšie nechutnosti. Muži si všetko natáčali na video, po akcií sa radovali, a dokonca si na znak „vzrušujúceho“ zážitku placli rukami a objali sa.

Lorenzo, ktorý študoval ekonomiku, aj Ferdinando, ktorý študoval medzinárodné právo, si na súde vypočuli verdikt. Hoci spočiatku ušli do Talianska, podarilo sa ich zachytiť potom, ako sa jeden z nich vrátil do Anglicka kvôli futbalovému zápasu. Sudca ich posiela za mreže na 7 a pol roka, čo sa ale ani jednému z nich nepáči a požadujú miernejšie tresty. Argumentujú tým, že doposiaľ žili usporiadaným životom a pochádzajú z „iného kultúrneho prostredia“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Metropolitan Police Service