Patrik Vrbovský dnes patrí k idolom mnohých mladých ľudí, ktorým dokázal, že si môžu plniť svoje sny, ak sa nevzdajú a pôjdu za svojím cieľom. Nie vždy však bol jeho život taký bezstarostný, keďže ani Rytmus sa netají faktom, že mal ťažké detstvo, ktoré ho určite poznačilo, no možno i poháňalo vpred. Jeho minulosť mu tentokrát pripomenul chlapec, ktorý ho odhodlane čakal pred štúdiom.

Rytmusovi mala jeho mama celé detstvo tajiť, kto je jeho skutočným otcom. Až na prahu dospelosti sa Patrik dozvedel, že jeho biologický otec je Róm, ktorý ich opustil, keď mal iba pol roka. Dokonca mal mlátiť jeho matku. Nakoniec sa stretli, no jeden z najúspešnejších raperov priznal, že citovú väzbu na neho nemá. Najbližšie mal totiž k svojmu starému otcovi z maminej strany, ktorý ho naučil plávať či bicyklovať.

Raperovi spomienky z minulosti tentokrát zrejme oživil chlapec, ktorý si na svoj idol trpezlivo počkal pred štúdiom. ,,Včera pred štúdiom na mňa čakal mladý romácky chlapec, že chce fotku. Povedal mi, že mu zomrel tatko a že jeho sen je si so mnou zarepovať pesničku List otcovi. Uff, veľmi silná spontánna situácia,” napísal Vrbovský k videu s fanúšikom.

Rytmus so svojím otcom

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, YouTube | Video: Instagram