Len 22-ročný kanadský herec, ktorý mal pred sebou sľubnú hereckú i spevácku kariéru, prišiel o život. Mladík cez víkend podľahol infekciám a komplikáciám, ktoré mu spôsobili plastické operácie. Tých podstúpil za posledný rok celkom dvanásť, pričom sa chcel podobať na svoj idol.

Kanadský herec Saint Von Colucci prišiel v nedeľu o život. 22-ročný umelec, ktorý mal pred sebou sľubnú hereckú i spevácku kariéru, mal podľa informácií DailyMail poslednýkrát vydýchnuť v nemocnici v Južnej Kórei.

Herec bol podľa slov jeho hovorcu nevyrovnaný so svojím vzhľadom a za posledný rok podstúpil až 12 plastických operácií. Tie zahŕňali úpravu nosa, zmenšenie pier, zošikmenie očí, ako aj operáciu čeľustných implantátov. Saint bol obrovským fanúšikom juhokórejského speváka Jimina zo skupiny BTS, na ktorého sa chcel podobať.

Za estetické zákroky zaplatil približne 200-tisíc eur, no po úprave čeľustí musel podstúpiť v sobotu ďalší úkon. Kvôli silnej infekcii si musel nechať implantát vybrať, no svojho nového vzhľadu sa už, žiaľ, nedočkal. “Zo svojej tváre bol nešťastný. Keď išlo o jeho vzhľad, cítil sa veľmi neisto,” uviedol hercov hovorca Eric Blake. Český šoubiznis zarmútila správa o úmrtí obľúbeného televízneho kuchára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter