Mladý otec z americkej Iowy sa postavil pred súd potom, čo zabil vlastnú 8-mesačnú dcérku. S bábätkom Jayden triasol tak veľmi, že jej spôsobil vnútorné poranenia, fraktúru lebky a zlomil rebrá. Za svoj skutok dostane extra prísny trest.

K hroznému incidentu došlo ešte v júli 2018 v americkom Des Moines v Iowe. Mama malého dievčatka s menom Raija nechala bábätko so svojím vtedy len 17-ročným otcom, ktorý sa mal o dcérku postarať. Keď sa ale vrátila domov, aby si svoje dievčatko po pár hodinách vyzdvihla, čakal ju otrasný pohľad.

Malá Raija utrpela fraktúru lebky, mala zlomené rebierka a rozsiahle vnútorné poranenia, ktoré jej spôsobil otec, keď s ňou silno triasol. Doktor, ku ktorému sa dievčatko okamžite dostalo, skonštatoval, že zranenia sú spôsobené útokom. Osemmesačné dievčatko napokon v nemocnici podľa informácií britského Metro zomrelo.

Beštiálny otec sa dal po incidente na útek, no napokon ho na druhý deň polícia našla. Svoj skutok nevedel nijako rozumne vysvetliť, a tak je dôvod jeho krutého správania neobjasnený. Jayden Straight dostal na súde, pred ktorý sa postavil uplynulý piatok, mimoriadne tvrdý trest a čaká ho 100 rokov väzenia. To už ale nevráti život dievčatku, z ktorého smrti je zdrvená aj stará mama: „Keď sa pozerám na tváričku dieťatka a vidím, čo mi dala za tých 8 mesiacov svojho života. Neviem vysvetliť tie pocity, keď som ju držala, smiala sa s ňou, dotýkala sa jej, kráčala s ňou či hrala,“ zúfa si žena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Fun and Fails