Doutzen Kroes patrí k tým modelingovým stáliciam, ktoré majú možnosť spolupracovať s najzvučnejšími a najvychytanejšími menami v módnom priemysle. Rodená Holanďanka žiari nielen v rôznych outfitoch na mólach, ale aj mimo neho.

Doutzen odštartovala svoju kariéru ako mladé dievča a vďaka svojej neobyčajnej kráse sa vyšplhala na rebríček tých najlepších modeliek na svete. Spolupracovala s významnými spoločnosťami ako Vogue či L´Oreál Paris. Ďalší nevídaný úspech zaznamenala vo svojej profesii, keď sa z nej stal “anjelik” a mohla sa prejsť po móle Victoria´s Secret. A ani tento rok na ňom nemohla chýbať.

[sociallocker]Lietadlo plné nadšených modeliek tentokrát pristálo v Paríži, kde sa veľkolepá udalosť konala. Doutzen, ako mnohé krásne manekýnky, zmapovala svoj pobyt v tomto francúzskom meste. Na svoj Instagram uverejnila fotografiu pred veľkým dňom “D”, na ktorej ukázala svoju prirodzenú tvár. 31-ročná mamička dvoch detí by tak mohla kľudne vyjsť na predvádzacie mólo aj s nenalíčenou tvárou. 🙂

doutzen

Foto: Instagram
[/sociallocker]