Známa modelka, ktorá sa pýši viacerými kontroverznými zábermi, opäť prekvapila fanúšikov aj verejnosť. Len šesť týždňov po pôrode synčeka sa totiž zverí do rúk plastického chirurga. Toto veru nepochopíte!

Známa a kontroverzná modelka Amber Rose len pred šiestimi týždňami priviedla na svet zdravého synčeka, ktorému dala meno Slash Electric. Už teraz sa ale začína extrémne zaujímať o svoje popôrodné telo, s ktorým nie je spokojná.

36-ročná matka dvoch detí sa tak rozhodla po uplynutí šestonedelia zavítať k plastickému chirurgovi, aby jej upravil sánku a odsal tuk z brucha, ktorý sa jej tam počas tehotenstva nahromadil. Kým jedny modelku za príchod k chirurgovi obdivujú, ďalší hromžia, že sa stará len o zovňajšok.

Z jej počinu ale nie sú nadšení ani odborníci z Americkej spoločnosti estetických plastických chirurgov, ktorí sú presvedčení, že žena by mala na podobné zákroky pomýšľať najskôr 6 až 9 mesiacov po pôrode. Telo rodičky sa totiž podľa informácií FoxNews stále mení a po liposukcii nebude môcť modelka celé týždne zdvíhať na ruky svoje bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Amber išla 6 týždňov po pôrode na plastiku, necháva si upraviť sánku a odsať tuk na bruchu
Modelka krátko pred pôrodom

Zdroj: foxnews.com │ Foto: Instagram/amberrose