Modelka a nákupná maniačka Michaela Gašparovičová “Mia Bella” prežíva ťažké chvíle. Odišiel jej miláčik, s ktorým bola každý deň.

Slovenská modelka známa aj zo šou Nákupné maniačky prežíva náročné dni. Deň pred Valentínom jej zomrela milovaná mačička, ktorú našli mŕtvu pred bránou. Domáci miláčik bol s nimi tri a pol roka a blondínka si ju zamilovala. So stratou sa vyrovnáva iba ťažko. “Bola úplne iná ako ostatné mačky. Bola vďačná, múdra, chodila sa venčiť, keď sme chodili venčiť našich psíkov,” spomína Mia.

Nevie si vysvetliť, čo sa mohlo stať. Mačka sa vraj vyhýbala ľuďom aj autám. Pohľad, ktorý sa modelke naskytol bol určité príšerný. Našli ju vraj v krvi s vytečeným okom, pričom jej tiekla krv z pusy. “Utekala som za ňou, či sa dá ešte pomôcť, žiaľ, už sa nedalo. Už raz som jej zachránila život, nanešťastie, nie vždy sa dá. Už nás opustila,” smúti Michaeala. “Viem, denne umrie veľa mačiek, ale táto bola naša a bola tu s nami každý deň,” rozcitlivela sa známa blondínka.

Najhoršie je, že aj jej psia slečna neprežíva práve najlepšie obdobie. Pred pár dňami zverejnila záber, na ktorom má malý chlpáč obviazanú nohu. “Psíkovia majú jedinú chybu. Že tu s nami nemôžu byť navždy,” napísala Michaeala a neskôr vysvetlila, čo sa jej stalo. “Najskôr mala prasknutú platničku, ktorá jej zatlačila na miechu a ochrnuli jej zadné nohy. Teraz je po druhej operácii, zlomená predná nôžka a roztrhnutý sval,” hovorí smutne Mia, ktorá sa krátko na to musela vysporiadať so smrťou svojej mačky.

Mia so svojím psíkom

Psikovia majú jedinú chybu…že tu s nami nemôžu byt navždy ? #goodmorningworld #meandmydog #truelove #forever ❤

Príspevok, ktorý zdieľa Mia Bella (@mia.bella.model),

Zdroj/Foto: Facebook