Andrea Verešová (38) je vždy usmiata a pozitívne naladená napriek množstvu povinností, ktoré musí popri práci a dvoch deťoch denne absolvovať. Aj ona však občas prepadne stresu a únave…

Krásna modelka, ktorá sa napriek blížiacej 40-ke podobá skôr vysokoškoláčkam, je vždy usmiata, plná elánu a dokonale upravená. Okrem náročnej práce modelky, neustáleho cestovania a fotenia sa naplno venuje aj svojej rodine a dvom deťom, pre ktoré pravidelne chystá na tanier domáce dobroty. Pri zaváraní uhoriek si však zlízla od fanúšikov kritiku, na ktorú okamžite zareagovala.

Aj keď sa občas zdá, že Andrea je úplne dokonalá, aj jej sa občas stane, že ju prepadne stres a zmôže únava. Dôkazom toho je aj jeden z jej posledných príspevkov na Instagrame, kde fanúšikom oznámila, že ju zmohla nadmerná záťaž: “Keď sa cítite unavení a bez energie, najúčinnejšie zaberá (okrem spánku?) vitamínový koktejl v podobe infúzie, ktorý okamžite dodá energiu a zbaví stresu,” prezrádza modelka.

Ako sama prezradila, najskôr sa bála, či je procedúra bezpečná a bezbolestná, napokon priznala, že je po infúzii ako nabitá energiou, cíti sa fantasticky a odporučila by ju najmä v chrípkovom období a v záťažových situáciách. Dvojnásobná mamička a modelka by sa ale mala v budúcnosti viac šetriť, aj keď je známa svojím zdravým stravovaním a cvičením jogy.

Zdroj │ Foto: Instagram