Modelka z Kollárovej limuzíny prehovorila! Otcom dieťaťa …

Dátum:

Vážna dopravná nehoda, ktorá sa odohrala 24. októbra 2020 v Bratislave, naďalej vyvoláva mnohé otázniky. Predseda Národnej rady Boris Kollár a modelka Miroslava Fabušové, ktorí sa viezli na zadných sedadlách vládnej limuzíny, sa naďalej zotavujú zo zranení. 

Modelka však iba pred krátkym časom priznala, že pod srdcom ešte nedávno nosila dieťatko. Fabušová sa najprv k téme otcovstva síce nevyjadrovala, no napokon predsa len odhalila čo to zo súkromia. „S pánom Kollárom sme naozaj iba priatelia. Poznáme sa asi päť rokov. Spoznali sme sa na spoločenskej akcii. Od tej nehody som vo vládnej limuzíne nešla,“ povedala pre český portál expres.cz.

Modelka zároveň uviedla na pravú mieru, či mala s podnikateľom a politikom aj intímnejší vzťah, ktorý by mohol prerásť do rodičovstva. „O dieťa som prišla už pred časom a nie sú to milé spomienky. Nerada by som to rozoberala, otcom ale nebol pán Kollár,“ zaujala stanovisko modelka. So stratou bábätka sa stále nevyrovnala, rovnako tak jej na optimizme nepridávajú ani bolesti zo zranení z autonehody. „Sú to ukrutné bolesti, mnoho času trávim v spálni v tichu a tme. Či to bude po operácií lepšie, ťažko povedať.“ Brunetka dúfa, že modeling, maľovanie obrazov a pečenie ju dostanú späť do normálneho fungovania života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Miroslava Fabušová sa spolu s Borisom Kollárom stali 24. októbra 2020 v podvečerných hodinách obeťami autonehody, keď sa spoločne viezli v štátnej limuzíne. Predseda parlamentu, ktorý sa ostro vyjadril k správaniu zdravotnej sestry, skončil v nemocnici, kde napokon došlo k viacerým konfliktom počas toho, ako sa oňho chodili starať viaceré priateľky. Napokon prišli o prácu dve zamestnankyne nemocnice, vedenie tvrdí, že išlo o plánované zmeny, no námestníčka má iný názor. Fabušová sa zotavuje po pobyte v nemocnici doma a stihla sa pochváliť záhadným tetovaním v srdiečku, ktoré má súvis práve s Kollárom.

Zdroj: expres.cz | Foto: IG/mirkafabus, kollarboris

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...