Bola úspešnou modelkou a moderátorkou, pričom mnohí jej predpovedali úžasnú kariéru. Všetko sa však zmenilo v priebehu pár sekúnd, keď sa stala obeťou ohavného zločinu. Katie si následne prešla fyzickou i  psychickou bolesťou, pričom podstúpila viac ako 200 estetických zákrokov.

Katie Piper mala iba 24 rokov, keď hviezdila na prehliadkových mólach, a taktiež sa stala tvárou niekoľkých relácií. Dalo sa očakávať, že bude mať mnoho obdivovateľov. Jeden z nich sa dokonca stal jej priateľom, no mladou ženou sa stával čoraz viac posadnutý a denne jej posielal stovky správ. Modelka sa tak rozhodla vzťah ukončiť, keďže správanie kedysi milého muža bolo veľmi nepredvídateľné.

Rozchod však niesol veľmi ťažko, pričom Katie nakoniec zmlátil a znásilnil. Televízna moderátorka následne bojovala s príšerným zážitkom sama, nakoľko sa na políciu neobrátila zo strachu. Pomsta zamilovaného muža voči žene však ešte neskončila a k ohavnému činu, ako ešte viac ublížiť svojej bývalej partnerke, nahovoril kamaráta. Ten pristúpil k modelke a vylial na ňu kyselinu, ktorá jej behom pár sekúnd znetvorila tvár, krk aj časť hrudníka.

Obaja muži boli zatknutí a poslaní za mreže. To však nemenilo nič na tom, že mladej žene sa zrútil celý svet. V priebehu posledných jedenástich rokov podstúpila viac ako 200 zákrokov. Dnes je šťastne vydatá, má dve dcéry a založila nadáciu na pomoc popáleným ľuďom. Nedávno dokonca zverejnila fotografiu, na ktorej je úplne bez mejkapu a tesne po operácií oka. Od fanúšikov si vyslúžila množstvo pochvalných komentárov za jej odvahu a silu, vďaka ktorej sa nikdy nevzdala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: hellomagazine.com  |  Foto: Facebook/Katie Piper, Instagram/katiepiper_