Pozorní diváci si mohli všimnúť, že sa už pár dní na obrazovkách televízie Markíza neobjavuje jeden z obľúbených moderátorov spravodajstva. Postihli ho totiž obrovské bolesti, v dôsledku čoho musel byť hospitalizovaný v nemocnici. V tejto chvíli sám nevie, aký bude konečný verdikt lekárov.

Jaro Zápala, známy moderátor televízie Markíza, má v posledných týždňoch vážne zdravotné problémy. Už začiatkom novembra musel byť hospitalizovaný, keďže mu lekári našli pod miechou cystu, ktorá mu spôsobovala veľkú bolesť. Po desiatich dňoch v nemocnici na Kramároch sa však cítil dobre a opäť sa vrátil do práce.

Problémy s chrbticou sa však objavili pred pár dňami opakovane, pričom bolesť bola ešte horšia ako predtým. 54-ročný moderátor spravodajstva tak musel byť znova hospitalizovaný. „Zase som mal strašné bolesti a už mi robia podrobné vyšetrenia, čo všetko to mohlo spôsobiť a znova naštartovať. Ešte je predčasné hovoriť nejaké závery alebo povedať, čo presne to je,“ uviedol Zápala pre cas.sk, pričom je z celej situácie už zúfalý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Televízne noviny TV Markíza, markiza.sk