Moderátor Noro Dolinský si pred pár dňami poriadne zavaril. Kým v politických diskusiách je pohotový a vždy vie reagovať, pred policajtami zrejme až tak zhovorčivý nebol. Bohužiaľ, za chybné konanie bude musieť niesť následky.

Noro Dolinský bol v utorok (4. mája) vo večerných hodinách prichytený za volantom pod vplyvom alkoholu, pričom mal v krvi 1,77 promile alkoholu. Okamžite bol zadržaný a umiestnený v cele predbežného zaistenia. V týchto dňoch by sa mal postaviť pred súd a vypočuť si svoj trest.

Televízia TA3, v ktorej moderátor dlhodobo pracuje, sa hneď po škandále vyjadrila, že bude celú záležitosť riešiť so svojím zamestnancom interne, pričom ju celá situácia veľmi mrzí. Veci však nabrali rýchly spád, keďže reláciu V politike bude dočasne viesť šéfka spravodajstva uvedenej televízie Zuzana Martináková. V minulosti bola členkou politických strán Slobodné fórum a SDKÚ.

Riaditeľka komunikačného oddelenia Oľga Dúbravská nevylúčila, že by sa trvalým moderátorom či moderátorkou stala úplne nová tvár. ,,S Norom Dolinským, ktorý pracuje pre TA3 viac ako desať rokov a na moderátorskej pozícii odviedol skvelú prácu, budeme hovoriť o možnosti ďalšieho uplatnenia v televízii, mimo kamier, v najbližších dňoch,” uviedla pre ereport.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: TA3, FB/Polícia SR-Bratislavský kraj, Noro Dolinský, ÚNIA-Strana pre Slovensko