Slovenskom otriasla smrť známeho moderátora Petra Justina Topoľského. Vo veku 69 rokov odišiel za záhadných okolností. Jeho blízka kamarátka tvrdí, že nevedela o žiadnych zdravotných komplikáciách, ktoré by ho trápili tesne pred smrťou.

Peter Justin Topoľský bol kedysi hviezdou televíznych obrazoviek, no po celý život sa venoval dobrému jedlu a kulinárstvu. Keďže sa ešte pred pár dňami stretol s priateľmi a naďalej šíril okolo seba dobrú náladu, bola smutná správa o jeho úmrtí pre blízkych o to šokujúcejšia.

Moderátor bol zároveň Covid pozitívny, no jeho blízka priateľka Rebecca Justh uviedla, že nevie o žiadnych zdravotných komplikáciách, ktoré by ho trápili v poslednom období. “Volali sme spolu minulý týždeň, bol zdravý, nič mu nebolo. Túto stredu mi poslal vianočnú pesničku,” uviedla užialene pre Plusku

Zároveň ale podotkla, že moderátora mohla veľmi poznačiť nedávna smrť jeho kamaráta a hudobníka Andreja Turoka, ktorý odišiel len pred tromi dňami. “Veľmi ťažko to prežíval. Bol to jeho blízky kamarát, s ktorým spolu aj varili. Myslím si, že aj z toho mohol dostať infarkt, alebo niečo iné mu zlyhalo. Som z toho úplne v šoku,” dodáva na záver zdrvene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Jeden z posledných záberov vznikol len pred pár dňami

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Justin P Topolsky