Slovenskému moderátorovi Petrovi Lengyelovi (42) zasadil osud tvrdú ranu, keď pred pár dňami prišiel o svoj najdrahší poklad. Jeho synček (†5) od narodenia bojoval s niekoľkými vážnymi diagnózami, ktoré sa napokon stali pre malého bojovníka fatálnymi.

Moderátor Peter Lengyel, známy pod prezývkou ,,Pinďo“, prežíva spoločne s manželkou Barborou smutné chvíle, nakoľko prišli o svoje jediné milované dieťa. Peťko Alexander (†5) nedokázal sedieť ani chodiť, pričom musel byť kŕmený cez sondu v nošteku. S chlapčekom sa rodina rozlúčila v piatok (22.2) v banskobystrickom krematóriu.

Správanie rodičov na pohrebe však napovedalo, že niečo nie je v poriadku, keďže manželia prišli oddelene a po smútočnej udalosti si išiel každý po svojom. Dôvodom je fakt, že Pinďo sa mal koncom roka 2017 od rodiny odsťahovať, a dokonca mali aj určený termín rozvodu, ktorý však bol odročený. Dvojica sa zrejme rozhodla venovať predovšetkým synovi a všetky ostatné záležitosti išli v uplynulom období bokom. Je však pravdepodobné, že rozvod sa opäť stane aktuálnou témou.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Barbora Lengyel Kralikova, Facebook/Peter Pindo Lengyel