Slovenského moderátora Petra “Pinďa” Lengyela (42) zasiahla v polovici februára zdrvujúca udalosť. Spolu s manželkou Barborou prišli totiž o svoj najväčší poklad. Statočný chlapček bol radosťou svojich rodičov a aj napriek komplikáciám verili v jeho bezstarostný život. Prišla však krutá realita.

Známy moderátor zverejnil presne 19. februára na sociálnej sieti veľmi smutný príspevok, kde oznámil, že jeho synček Peťko Alexander (†5) po dlhom boji nakoniec zomrel. Ťažko chorý chlapček totiž nedokázal sedieť ani chodiť a musel byť kŕmený cez sondu v nošteku.

Čoskoro to budú tri mesiace od smrti Pinďovho syna, ktorý však nedávno prekvapil informáciou, že svojho jediného potomka zatiaľ nepochoval. ,,Ja mám malého stále doma v Banskej Štiavnici v urne a každý večer, keď som s ním, tak sa s ním rozprávam. Vždy ráno ho pozdravím, porozprávame sa, viem, že je tu niekde na takom prechode medzi týmto a tým druhým životom,“ priznal moderátor pre cas.sk.

Pre oboch rodičov je táto situácia nesmierne náročná, keďže ani jeden z nich sa nechce definitívne rozlúčiť s milovaným synčekom. Lengyel však uviedol, že čoskoro príde čas, kedy tak urobia a budú sa musieť zmieriť s myšlienkou, že život ide ďalej. Obom prajeme veľa síl!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Peter Pindo Lengyel, joj.sk