Farma 14 sa nesie v znamení inovácie, pričom statok riadi aj umelá inteligencia Alica. Medzi súťažiacimi sa nachádza pätica farmárov s nadpriemerným IQ, pričom jednou z nich je biologička Eva Schwardy z Košíc. Kontakt s kamerami však mala i v minulosti, keďže sa stala hviezdou vedomostnej súťaže.

Pre mnohých divákov bola práve Eva Schwardy známou tvárou spomedzi ostatných farmárov. Dôvodom je jej účinkovanie v Dueli šampiónov na obrazovkách RTVS. V júni tohto roka sa totiž po 28 častiach napínavého súboja stala oficiálnou víťazkou, keď vyhrala aj nad rekordmanom Slavom Hlásnym.

Moderátor Duelu Gregor Mareš s biologičkou strávil pri natáčaní veľa času, pričom ju považuje za príjemnú ženu, ktorá sa správala pekne k nemu aj k celému štábu. ,,Pre mňa bol u nej veľmi zlomovým momentom, ktorý jednoznačne vypovedal o jej charaktere ten, keď pri poslednej odpovedi mohla vysokým vkladom získať nemalú finančnú čiastku pre seba, ale neurobila to a vložila toľko, aby celkovo síce vyhrala, ale dopriala finančnú výhru aj súperovi. Je veľmi inteligentná a citlivá na nespravodlivosť,” povedal Mareš pre plusku.sk.

Pre mnohých tak bolo veľkým prekvapením, keď sa 49-ročná, mimoriadne inteligentná žena rozhodla zabojovať o 75-tisíc eur v reality šou Farma. Podľa jej slov si chce vyskúšať ekologické hospodárenie spojené s jej nápadmi, ktoré sú na statku priam vítané. V medziľudských vzťahoch však príliš nevyniká, pričom sa jej najbližším spolupracovníkom stal pes Dibuk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/DUEL RTVS, Farma