Krištof Králik bol v minulosti úspešným modelom, pričom sa zúčastnil módnych prehliadok v Miláne či Paríži. Diváci ho však môžu poznať zo seriálu Pán profesor, kde stvárnil drsného stredoškoláka Charlieho. Stal sa natoľko obľúbeným, že dostal príležitosť moderovať zoznamovaciu reality šou Ruža pre nevestu. On však svoju milovanú polovičku už našiel!

Krištof Králik sa momentálne objavuje po boku Tomáša Tarra ako moderátor romantickej šou Ruža pre nevestu. Je tak na mieste zaujímať sa o to, či bývalý model má po svojom boku ženu, ktorá sa stala jeho vyvolenou.

29-ročný mladík sa v roku 2018 na festivale v Ostrave zoznámil s finalistkou Českej Miss 2017 Petrou Mácovou, kde obaja moderovali. Podľa jeho slov išlo o lásku na prvý pohľad. V uzavretí manželstva im však stála pandémia koronavírusu, ktorá bola spojená s mnohými protipandemickými opatreniami aj v súvislosti s organizáciou svadby.

Mladá dvojica sa nechcela brať nasilu a v čase, kedy by museli riešiť nosenie rúšok a PCR testy. Napokon sa rozhodli pre spontánny nápad, keď si životné “ÁNO“ povedali v máji minulého roka priamo v Las Vegas. Krišof sa rozhodne môže pochváliť nádhernou manželkou, ktorú zrejme nemusí zasypávať červenými ružami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/kristofko  |  Foto: IG/kristofko, macovap