Dlhé roky sa prihováral divákom prostredníctvom televízie Markíza, pričom patril k najuznávanejším moderátorom Televíznych novín. To je však dnes už minulosťou, keďže jeho cieľom je nielen o politike rozprávať, ale aj ju tvoriť.

Karola Farkašovského môžu diváci poznať z Televíznych novín, pričom viac ako šesť rokov moderoval po boku moderátorky Miriam Kalisovej. Od Televízie Markíza však dostal náhle vyhadzov, pričom dodnes nie je známe, čo bolo jeho skutočným dôvodom. V danom období sa spomínal jeho vek, keďže mu v tom čase tiahlo na šesťdesiatku, pričom iní tvrdili, že výpoveď dostal kvôli verejnému kritizovaniu televízie.

Pre dnes už 63-ročného muža prišlo neľahké obdobie, pričom nakoniec zakotvil vo verejnoprávnej televízií, kde moderoval inzertnú teleshoppingovú reláciu. Pred pár rokmi ho však na svoju kandidačnú listinu zlákala politická strana SNS, kde pôsobí doteraz. Dokonca opäť skúša šťastie v nadchádzajúcich eurovoľbách. ,,Za Slovensko srdcom i skutkami,“ takto znie jeho reklamné heslo.

Zdroj: karolfakasovsky.sk  |  Foto: Facebook/Karol Farkašovský, Facebook/Európska únia  |  Video: Facebook/Karol Farkašovský