Viktor Vincze sa už dlhší čas neobjavil na obrazovkách TV Markíza. Stiahla ho televízia kvôli rozruchu, ktorý okolo seba mladý rodák zo Šale v posledných dňoch vyvolal? 

Viktor Vincze sa v poslednom období rozhodne nenudí. Do pozornosti sa dostal najmä vďaka účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome, kde si získal stovky fanúšikov. Odvtedy dokončil vysokú školu a je z neho študovaný doktor práv, TV Markíza mu dala jedinečnú šancu moderovať Prvé televízne noviny, kde sa strieda so stálicou Danicou Kleinovou. No práve pri moderovaní sme ho už nevideli od konca júla! Môže za to rozruch, ktorý okolo seba Viktor vyvolal po rozchode s dlhoročnou priateľkou, následnou párty v bratislavskom klube a v neposlednom rade zamilovanou fotkou so speváčkou Emmou Drobnou? Napokon vysvitlo, že fotka s Emmou bol len žart, no fanúšikom sa to vtipné nezdalo. A zjavne ani Markíze nie.

Markíza si na dobrý imidž potrpí a vyčíňanie mladého moderátora do neho rozhodne nespadá. Žeby mu dali stopku? Viktor sa však vyjadril, že toto voľno už bolo naplánované dávno dopredu, momentálne kempuje s kamarátmi a cez víkend sa objaví na Bojnickom zámku. Danica Kleinová jeho slová potvrdila, idú podľa dohodnutého plánu. Takže ide pravdepodobne len o zhodu náhod. Na Viktora sa v nasledujúcich dňoch určite môžeme znovu tešiť.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram