SuperStar 2018 sa síce skončila, no stále je predmetom záujmu fanúšikov. Niet divu, tento ročník bol, aj podľa slov porotcov, mimoriadne úspešný. A to nielen na spevácke talenty, ale aj množstvo zaujímavých situácií, ktoré sa odohrali napríklad v zákulisí.

Práve zákulisie SuperStar si vzal na starosť moderátor Matúš Krnčok, ktorého hlas môžete poznať z rádií. Matúš pre portál markiza.sk priznal niektoré zaujímavé momenty, ktoré sa odohrali v zákulisí SuperStar, no na televíznych obrazovkách sme ich nevideli.

Pri otázke, ako si užil celú SuperStar ako moderátor zákulisia priznal, že to bolo celé priam brutálne a famózne, až na výnimku, keď si pri páde „rozbil“ nohu do krvi a má po nej ešte zopár chrást, modrín a jaziev. Ťažkú hlavu si z toho však nerobí.
Top moment tohto ročníka bolo preňho to, ako Paľo Habera tancoval za porotcovským stolom a následne aj na pódiu.

Mohol? #backpackkid @pavolhabera na pana ?

Príspevok, ktorý zdieľa MATÚŠ KRNČOK (@matuskrncok),

Výkon moderátorov hodnotí tak, že si Jasmina podľa neho zaslúžila oveľa viac priestoru, lebo je skvelá moderátorka a Leoš je už taký štandard a zvládol to dobre ako vždy.

Čo sa týka ďalších pikošiek prezradil, že keď sú finalisti a najmä dievčatá na tzv. balkóne, tak im tí, čo sa nachádzajú pod balkónom, vidia nohavičky. Ale ako s humorom priznal, do strihu to nikdy nedali, lebo sú morálni mladí muži a snažili sa tam nepozerať.

Najťažšie bolo preňho prebiť sa v zákulisí kvôli množstvu ďalších moderátorov, ktorí chceli nakrúcať zákulisie rovnako, ako on. Zvyčajne pomohlo, keď „nastavil lakte“ a povedal si, že jednoducho teraz ide on robiť ten rozhovor s daným účinkujúcim. Úsmevný príklad jedného rozhovoru uviedol s porotcom, Paľom Haberom, ktorému ukázal aké vtipy kolujú po internete na Paľovu adresu ako napríklad skomolenie jeho mena na Pablo Habaňera a podobne. Na moderátorovo prekvapenie Paľo reagoval tak, že aj on si vie zo seba spraviť srandu a dokonca ukázal na nejaký obrázok svojej osoby, ktorý ho najviac pobavil.

Zdroj: superstar.markiza.sk | Foto: Instagram