Najhoršou bolesťou pre rodiča je, keď prežije svoje dieťa. Ťažko si predstaviť, aký žiaľ a smútok prežíva osoba, ktorá sa musí rozlúčiť so svojím najväčším pokladom. Krutú ranu osudu neuniesla známa moderátorka, ktorá už nechcela žiť vo svete, ktorého nie je súčasťou jej syn.

Americká exmodelka a televízna moderátorka Samantha Lesley Ramplin sa objavovala v mnohých reláciách, pričom fanúšikovia si ju veľmi obľúbili. Pred dvoma rokmi však jej 17-ročný syn Denny havaroval na motorke a vážnym zraneniam podľahol.

Známa hviezda televízie sa utiahla do ústrania a začala pracovať ako opatrovateľka. Veľkou oporou jej bola 27-ročná dcérka Summer, no smútok za synom ju každý deň ničil. „Jej žiaľ bol neuveriteľný a po jeho smrti začala viac piť alkohol. My ako rodina sme tu boli vždy pre ňu,” napísala na sociálnej sieti jej sestra.

Samantha už viac neusiela tú bolesť a v januári tohto roku sa obesila vo svojom dome v Španielsku. Je zaražajúce, že rodine sa podarilo tajiť smrť 47-ročnej ženy viac ako pol roka. Svorne tvrdili, že sa chce vyhnúť medializácií a trúchliť v súkromí. Pozostalí prehovorili až pred pár dňami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailyrecord.co.uk  |  Foto: IG/samraplin, Twitter