Martina Zábranská vystriedala v siedmej sérii relácie Let’s Dance na poste moderátorky Adelu Vinczeovú, ktorá sa tak po prvýkrát objavila v tanečnej šou ako porotkyňa. Krásna spíkerka Fun rádia a herečka tak dostala fantastiskú príležitosť ukázať svoj talent, pričom diváci si ju zamilovali aj ako policajtku v seriáli Svätý Max.

Markíza stavila pri poslednej sérii tanečnej šou na neopozeranú tvár Macu Zábranskú, ktorá sa prostredníctvom éteru prihovárala poslucháčom Fun rádia približne štyri roky. Krásna brunetka pred časom priznala, že rok 2021 bol pre ňu plný zmien, a kým si s bývalým snúbencom najskôr zaobstarali fenku Syri, ich vzťah sa napokon rozpadol.

Ako sa však zdá, nová hviezda slovenského šoubiznisu sa po mesiacoch od rozchodu otriasla a dnes má po svojom boku nového partnera. Podľa českého portálu expres.cz má 28-ročná herečka a moderátorka randiť s hercom Jiřím Dvořákom (55), s ktorým ich zazreli ruka v ruke počas filmového festivalu v Karlových Varoch.

„Išiel som rovnakým smerom cez celú kolonádu, držali sa za ruky, nechýbali pusy, láskyplné pohľady… Tí dvaja vyzerali, že si užívajú čerstvé začiatky svojej lásky,“ uviedol zdroj portálu, kým Blesk.cz zverejnil aj zábery zamilovanej dvojice.

Fotografie Martiny a Jiřího ruka v ruke môžete vidieť >>>TU<<<

Jiří Dvořák

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: expres.cz, blesk.cz | Foto: IG/macazabranska, tvmarkizaofficial, jiridvorak007