Obľúbená moderátorka vždy vystupovala profesionálne a diváci majú veľmi radi, že k aktuálnym správam väčšinou povie aj svoj názor na uvedenú záležitosť. V niektorých momentoch sa tak stáva milovanou aj nenávidenou osobnosťou, ktorá však neustále bojuje za ľudí, ktorí v spoločnosti nemajú žiadny hlas. Pri poslednej správe ale nezadržala slzy a vysielanie ukončila predčasne.

Rachel Maddow patrí k populárnym americkým moderátorkám televízie MSNBC. Počas vysielania dostala urgentnú správu, na ktorú vôbec nebola pripravená. Už prvé prečítané slová sa jej hovorili ťažko a nezdržala slzy. Mala totiž uviesť následky Trumpovej migračnej politiky, ktorej výsledkom sú rozdelené rodiny.

Na hranici medzi Mexikom a USA sa totiž prisťahovalcom odoberajú malé deti a dokonca aj bábätká. Sú pre nich zriadené útulky, kde sú deti zavreté do jednej miestnosti, kde ležia na zemi. Pri rozdeľovaní rodín sa priestorom nesie plač a krik.

Aj napriek tomu, že sa Rachel snažila dočítať správu, nepodarilo sa. Slzy sa jej tisli do očí a predčasne ukončila priamy prenos aktuálnych správ. Následne sa na sociálnej sieti ospravedlnila za nekontrolované emócie a zverejnila aj celú správu, ktorú mala pôvodne v televízií prečítať.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Youtube  |  Video: Youtube