Kontroverzná moderátorka športu Kristína Kormúthová po prevalení kauzy o rasistickom statuse dostala od RTVS košom. Z médii však nevymizla úplne, mohli sme ju vidieť na mnohých akciách a vždy luxusne nahodenú. Kristína je známa svojou vášňou k móde a drahým značkám. Čomu sa venuje dnes?

Tridsaťročná tmavovláska ešte v časoch moderovania športu poriadne vynikala svojím luxusným výberom šatníka. Kristína sa netají tým, že si potrpí na drahé značkové kabelky, topánky a rôzne doplnky. O svoje úlovky sa nezabúda podeliť na sociálnej sieti, a tak máme možnosť nahliadnuť do jej prepychového šatníka.

Ubehli dva roky od incidentu, kedy Kristína zverejnila status s rasistickým motívom a dôsledkom toho prišla o prácu v RTVS. No moderátorka dlho doma nesedela, na televíznej obrazovke sa objavuje aj dnes! Okrem moderovania rôznych akcii, pracuje pre českú televíziu Nova. Na športovom kanále je moderátorkou motocyklového žurnálu. Kristíne sa zjavne práca pozdáva, taktiež pridáva množstvo fotiek zo športových podujatí a natáčania.

https://www.instagram.com/p/BJC5D9vB7Fx/?taken-by=kristina_kormuthova

 

https://www.instagram.com/p/BISK6VXBwcO/?taken-by=kristina_kormuthova

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BEiqtSHybu6/?taken-by=kristina_kormuthova

Zdroj: diva.aktuality.sk | Foto: Instagram