Moderátorka Dopravného servisu relácie Teleráno Klaudia Kristiníková je bez pochýb šarmantná mladá dáma. Na jej Instagrame sa nedávno objavili fotky, ktoré potešili nejedného milovníka žien.

Klaudia Kristiníková len minulý rok podstúpila operáciu členku. Lekár označil jej zranenie za únavovú zlomeninu, ktorá sa však prejavila až v takom rozsahu, že bol nutný operačný zákrok. Moderátorka sa preto pred kamery musela postaviť s dlahou na nohe.

Klaudia KristiníkováNedávno nás však vitálna Klaudia prekvapila svojimi fotkami na Instagrame, na ktorých si zapózovala len v čiernom body. Jej štíhle nohy tak krásne vynikli, no nedalo sa nevšimnúť jazvu na jej pravom členku. Neprehliadli by ste ju ani keby ste chceli, pretože moderátorka sama na ňu upozornila – a vôbec sa za ňu nehanbí! K fotografii pridala aj popis: “Scars are stories written on the body. Wear them proudly.” (Jazvy sú príbehy napísané na tele. Nos ich s hrdosťou.) Jazva Klaudii teda vôbec z krásy neuberá a to, že ju prijíma s hrdosťou, sa dá na mladej krásavici len oceniť. Palec hore!

Klaudia KristiníkováZdroj/ Foto:  Instagram