Babyboom ide v slovenskom šoubiznise na plné obrátky, pričom len pred pár dňami zverejnila správu o sladkom očakávaní aj moderátorka jojkárskeho Topstaru Alexandra Orviská. Tá jedinečnou snímkou s tehotenským bruškom zablahoželala k narodeninám partnerovi Jaroslavovi Janusovi, ktorý oslávil 31 rokov.

Je tomu len zopár dní, čo sa z choreografa Jána Ďurovčíka stal hrdý otecko a tehotensto oznámili hneď dve ďalšie krásky z domáceho šoubiznisu. Po 18-ročnom vzťahu sa tentokrát stane mamičkou moderátorka Soňa Skoncová, ale aj jej blízka kolegyňa Alexandra Orviská. Tá porodí hokejistovi Jaroslavovi Stochovi dieťatko už koncom roka, pričom skutočnosť, že nosí pod srdcom bábätko, sa jej podarilo tajiť neuveriteľných šesť mesiacov.

O veľký životný krok sa s fanúšikmi podelila 21. septembra, kedy jej partner oslavoval narodeniny. “Všetko najlepšie k tvojim dnešným narodeninkám, Baby Daddy,” napísala Saša k fotografii, na ktorej sa jej už črtá malé bruško. Kráska s vyšportovanou postavou pritom stihla zverejniť aj nové snímky s popisom, že je momentálne v šiestom mesiaci gravidity. Budúca dvojnásobná mamina pritom na záberoch pôsobí ako fitnesska, ktorá sa len trochu viac najedla, pričom pokročilé tehotenstvo by ste jej odhadovali len obtiažne. Vyzerá totiž fantasticky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alexandraorviska