Moderátorka Vera Wisterová si od októbra 2019 prešla krutým obdobím, ktorého sa desí každá matka. Po únose jej dvoch synčekov sa musela vybrať do Ameriky a s exmanželom sa vláčiť po súdoch, no napokon zvíťazila. Tajiť však mala vážne zdravotné problémy.

Vera Wisterová si žila spokojný život s dvomi synmi, ktorý jej koncom roka narušil exmanžel, keď odrazu deti uniesol do Ameriky. Zúfalá moderátorka musela vycestovať za veľkú mláku a absolvovať niekoľko súdnych ťahaníc, ktoré však ani k dnešnému dňu nie sú úplne ukončené.

Nateraz je však šťastná, že má svojich chlapcov opäť doma a teší sa z každého spoločného dňa. Počas neľútostného boja o deti ale mala podľa informácií Nového Času tajiť aj veľmi smutnú novinu. Zo spisových dokumentov zo súdu má totiž vyplývať, že 44-ročná ryšavka mala bojovať s vážnym ochorením.

To malo byť dôvodom, prečo moderátorka požiadala o predĺženie lehoty na vyjadrenie. „Wisterová nemohla efektívne komunikovať, pretože ochorela, musela podstúpiť operáciu a len tento týždeň sa vrátila domov a zotavuje sa,“ mal uviesť jej právnik. Moderátorka sa však k novej informácií odmietla nateraz vyjadriť, takže nie je jasné, o aké ochorenie a operáciu sa jednalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia JOJ