Bývalá úspešná moderátorka televízia JOJ sa už pred rokmi stiahla z televíznych obrazoviek. Kamery a mikrofóny vymenila za pokojný rodinný život a prácu finančnej analytičky. Televízna tvár prijala po rokoch pozvanie do televízie Markíza, kde sa objavila v novej súťaži. 

Zuzana Hajdu patrila na televízii JOJ k ostrieľaným moderátorkám spravodajstva. Po rokoch sa s ňou však vedenie rozlúčilo, údajne kvôli prílišnému temperamentu pred kamerami. V roku 2006 sa tak pohľadná blondínka stiahla z televíznych obrazoviek a začala sa venovať rodine.

47-ročná exmoderátorka dnes žije s egyptským manželom v Svätom Jure, kde vychovávajú spoločne dve deti, Elissu a Adama. V minulosti sa Zuzana venovala realitnému trhu, no aktuálne sa živí ako finančná analytička v medzinárodnej spoločnosti a mediálny svet, zdá sa, definitívne opustila.

Najnovšie však poriadne šokovala, keď prijala pozvanie televízie Markíza do novej súťaže Na love. Zuzana Hajdu sa predstaví ako jedna zo súťažiacich vo vedomostnej šou, kde ju vyspovedá moderátor Viktor Vincze. Sympatická bývalá moderátorka sa ale ani po rokoch príliš nezmenila a jej tvár je ihneď spoznateľná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza/Na love, Televízia JOJ