Moderátorke uniesol expartner dcérky: Zúfalý odkaz na sociálnej sieti!

Dátum:

Známa blondínka si v posledných dňoch prešla peklom, aké si vie predstaviť iba milujúca matka. Jej zúfalstvo rástlo natoľko, že sa obrátila na políciu i fanúšikov na sociálnej sieti. Otvorene prehovorila o desivom incidente, ktorý ju vystrašil, a sama si nevedela dať rady.

Denisa Mendrejová sa od minulého roka stala novou tvárou Fashion TV, no mnohí Slováci ju poznajú ako Miss Universe SR 2009. V minulosti tvorila pár s dedičom miliónového impéria Slavomírom Hatinom ml. a počas vzťahu sa im narodili dve dcérky – Grétka a Hannah. Rodičia to spolu ťahali deväť rokov, pričom pred troma rokmi sa rozišli.

Je viac ako zrejmé, že rozchod dvojice pokojný nebol, a Denisa a Slavomír kamarátmi rozhodne neostali. Potvrdil to mamičkin zúfalý odkaz na sociálnej sieti, ktorý zverejnila včera (17. apríla) vo večerných hodinách. Na úvod popriala fanúšikom krásne veľkonočné sviatky. ,,Aj keď tieto sú pre mňa veľmi náročné, keďže môj bývalý partner mi v stredu poobede zo školy protiprávne uniesol deti a do dnešného dňa mi bráni stretnúť sa s nimi! Od stredy neviem, kde sú a či sú v poriadku! Podala som na neho vo štvrtok trestné oznámenie, no bohužiaľ, polícia na Slovensku nepodnikla žiadne kroky na to, aby deti vrátila naspäť! Zrejme ich viac zaujíma vyberanie pokút za rýchlosť… Aké práva my ako matky máme v tomto štáte?“ s hnevom napísala Denisa.

Misska neustále zverejňovala videá, kde popisovala zúfalstvo, ktoré prežíva. Jej vyjadrenia na sociálnych sieťach napokon zrejme zabrali. ,,Deti sa mi konečne po 5 dňoch vrátili. Hodinu na to, ako som pridala predošlé videá. Ďakujem za podporné správy… vážim si to. Sila Instagramu je naozaj veľká. A neprestávam bojovať,“ napísala Mendrejová, pričom zverejnila fotku s uplakanou dcérkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/denisa.mendrejova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...