Známa moderátorka a bývalá miss prechádza smutným obdobím. Slzy ju zaliali po mimoriadne zarmucujúcej správe, že jej milovaný člen rodiny podľahol rakovinému ochoreniu.

Známa modelka, moderátorka a bývalá Miss Českej republiky skončila v slzách. Zarmútila ju smutná správa o úmrtí milovaného člena rodiny. Lucie Křížková prišla pred niekoľkými dňami o svojho deduška, ktorého jej zobralo rakovinové ochorenie.

35-ročná kráska, ktorá vychováva dve detičky a moderuje reláciu Sama doma, sa zverila so zdrvujúcou správou aj fanúšikom na Isntagrame: „Na svete je o jedného kúzelného deduška menej,“ napísala, na čo je vyjadrili mnohí ľudia úprimnú sústrasť. Lucie pritom prišla pred dvomi rokmi kvôli rakovine aj o svojho otecka, ktorý zomrel deň po šesťdesiatych narodeninách.

O tom, že mali s dedkom veľmi blízky vzťah, svedčia aj jej nasledujúce slová. „Včera som ho naposledy držala za ruku a ďakovala za všetky spoločné chvíle,“ dodala a pripojila dojímavú fotku, na ktorej ju milovaný deduško drží na rukách ešte ako maličké dievčatko. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Moderátorke zomrel milovaný dedko
Lucie moderuje program Sama doma

Zdroj: Instagram/lucie_krizkova │ Foto: Instagram/lucie_krizkova, Facebook/Sama doma