Peter Modrovský sa po rozchode s Adelou stiahol do ústrania a venoval sa predovšetkým tanečnej škole či choreografii. Po dlhom čase sa ale opäť ukázal na scéne vo videoklipe známeho speváka!

Peter Modrovský (35) zahviezdil počas viacerých sérii tanečnej súťaže Let´s Dance, pričom sa mu v roku 2006 podarilo priviesť Zuzanu Fialovú až k úspešnej výhre. Tento markizácky projekt ho spojil aj s moderátorkou Adelou Vinczeovou, s ktorou tvorili šťastný pár takmer 7 rokov.

Po nečakanom rozchode ostával sympaťák nejaké obdobie sám, hoci momentálne má tvoriť pár so staršou Ingrid (42). Modrák, ako ho prezývajú, sa ale stiahol zo šoubizového výslnia a nejaký čas sa venoval tanečnej škole či choreografiám. Teraz sa ale opäť prihlásil o slovo!

Najnovšie sa objavil vo videoklipe známeho speváka Roba Opatovského s názvom Tancuj, kde predviedol zvodné tanečné pohyby. Jeho partnerkou je v klipe známa tanečníčka Natália Glosíková, ktorá rovnako patrila k účinkujúcim v Let´s Dance. S kráskou v červených šatách to Modrovskému mimoriadne pristane a ako prezradil pre Plusku, latinskoamerická hudba mu dokonale sadla: “Nebolo o čom. To úplne sadlo. Oslovila ma aj myšlienka, snaha pomôcť, spojiť sa v mene tanca,” dodáva Peter.

Peter má tvoriť pár so staršou Ingrid
Najnovšie si zahral v klipe Opatovského Tancuj
Tanečnou partnerkou mu bola Natália Glosíková

Zdroj: pluska.sk, YouTube │ Foto: YouTube, Facebook