Pred pár dňami sa v médiách objavila informácia, že moderátorka Adela Banášová a tanečník Peter Modrovský už netvoria pár. Rozchod iniciovala Adela a Peťovi nezostávalo nič iné, len tento fakt prijať. 

[sociallocker]Doteraz sa k rozchodu vyjadrovala len Adela, ale aj ona bola vo svojich tvrdeniach veľmi opatrná. Mlčanie prelomil aj tanečník a k celej veci povedal svoj názor. „Nebolo to siahodlhé hádkové obdobie. Rozišli sme sa kamarátsky, bol to podnet z Adelinej strany,“ smutne povedal pre cas.sk. Z Modrovského ďalšej odpovede je zrejmé, že sa Adely len tak nevzdá a čaká, že sa po čase k sebe opäť vrátia. „Mrzelo ma to, ale treba si vydýchnuť a uvidí sa, čo bude v budúcnosti. Nikdy sa nedá povedať, že by to bolo definitívne. Ale momentálne to definitívne je. Stále mám z toho zmiešané pocity. Nechávam tomu voľný priebeh. Momentálne nemám viac čo urobiť,” dodáva so zármutkom Peter.

Tanečník si myslí, že za ich rozchod môže Adelina pracovná vyťaženosť: „To, ako to dopadlo, bolo asi aj preto, že Adela má toho hrozne veľa. Sme rozídení tri týždne a videli sme sa za ten čas len raz,“ sklamane dodal.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]