Od krachu vzťahu Petra Modrovského a Adely Banášovej, dnes už Vinczeovej, ubehli dva roky a známy tanečník sa potáca aj naďalej vo veľkých problémoch. So všetkým sa verejne priznal, no ľudia mu za to poriadne naložili.

Peter Modrovský bol neraz súčasťou známej tanečnej šou Let´s Dance. Spoločne s Jánom Ďurovčíkom stáli za zrodom tanečnej akadémie Dansovia, kde sa Peter venuje trénovaniu. Počas vzťahu s Adelou mu jeho partnerka pomáhala v mnohých veciach, keď napríklad moderovala jeho detskú súťaž Grand Gala, ktorá má za sebou už 4 ročníky.

Odvtedy, čo ich láska skončila, má Modrovský veľké problémy. Nemôže zohnať solventných sponzorov na spomínanú detskú súťaž. “Trápim sa tým, som závislý od faktorov vstupného, podpory, a tak dávam aj z vlastného vrecka,“ priznal expriateľ Adely Vinczeovej pre Cas.sk. “Je to na podporu detí, na zvyšovanie úrovne, na kultúrny rozvoj. Od štátu som však nedostal nič. Mám garsónku po babke a nemám auto. Rád by som vysvetlil ľuďom, že za to, že som v novinách, nemám zaplatené,“ prekvapil na záver. Po týchto jeho slovách sa do neho poriadne obuli ľudia v jednej diskusii istého denníka.

Reakcie ľudí na Modrovského životnú situáciu

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook