Peter Modrovský (33) sa opäť objaví na televíznych obrazovkách. Po rozchode s Adelou Banášovou (36) sa stiahol do ústrania a venoval sa svojej tanečnej škole. Teraz si však zahrá v úspešnom slovenskom seriáli.

Peter Modrovský sa po účinkovaní v Let´s Dance a rozchode s moderátorkou Adelou Banášovou prestal objavovať na televíznych obrazovkách a venoval sa výlučne svojej tanečnej škole. Teraz sa mu však naskytla jedinečná príležitosť opäť sa pripomenúť divákom. Obsadili ho totiž do novopripravovaného pokračovania úspešného seriálu Panelák.

Modrovský sa mihne v úspešnom seriáli Panelák

Aj keď sa v epizóde mihne len na okamih, možno sa s kamerou skamaráti natoľko, že sa v budúcnosti objaví aj v iných častiach. A koho si Peter v pripravovanej epizóde zahrá? Nebude to žiadny tanečník, ale šikovný opravár. Táto úloha navyše Petrovi nie je cudzia ani v skutočnom živote, keďže prezradil, že vo svojej škole robí taktiež školníka a údržbárske práce zvláda ľavou zadnou. Ide o jeho prvé účinkovanie v seriáli, a preto sa nechajme prekvapiť hereckým výkonom tanečníka, ktorého si tak možno v televíznom prostredí všimne aj nejaká pohľadná kolegyňa.

S Adelou sa rozišli, no možno práve v televízii stretne medzi kolegyňami tú pravú

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Youtube