Kontroverzná podnikateľka Nora Mojsejová (57) si po dlhoročných sporoch s Františkom “Versače” Kabrheľom (38) zjavne opäť prišla na meno. A nielen to! Doprevádzal ju na sídlisko ku Braňovej (48) milenke, kde sa Nora chcela stretnúť priamo s Braňom. Celý incident sa nezaobišiel bez kriku a polície.

[sociallocker]Prešovské sídlisko III vo štvrtok zažilo niečo nevídané. Na luxusnom aute tam odparkovala naozaj nečakaná dvojica. Zdá sa, že podnikateľka Nora Mojsejová sa opäť udobrila s Versačem, s ktorým ešte nedávno viedla súdne spory pre údajnú obrovskú pôžičku. Cieľom ich návštevy bol byt milenky Braňa Mojseja, Janky K., kde sa dvojica snažila Norinho bývalého zastihnúť: “Bola som tam, lebo som sa chcela slušne dohodnúť s Mojsejom. Dočítala som sa, kde býva, a tak som išla za ním,priznala pre Nový Čas podnikateľka.

nora mojsejova
Nora Mojsejová v čase reality show.

Prezradila tiež, že dôvodom takejto nečakanej návštevy majú byť nedoriešené veci medzi Mojsejovcami. Podľa Nory mal Braňo zobrať jej majetok a rozdávať ho ďalším osobám. Svojho ex už pritom viackrát prostredníctvom SMS vyzvala, aby jej majetok vrátil, no ten sa Košičanke už dva roky úspešne vyhýba. Nora sa teda po tom, ako sa dozvedela, kde sa Braňo nachádza, rozhodla pre rázny krok.

brano mojsej milenka
Braňo Mojsej žije u milenky Janky K.

Svojho bývalého síce v byte nezastihla, no došlo ku poriadnemu rozruchu a škandálu: “Tá osoba v okuliaroch vybehla ako zmyslov zbavená a začala vrieskať,” rozhorčovala sa Mojsejová na adresu milenky. Polícia potvrdila, že krátko po šiestej večer bola do bytu privolaná hliadka, pretože k žene sa snažila do bytu dobiť dvojica. Kým však hliadka na miesto dorazila, Nora s Versačem už boli preč a Braňova milenka nemala záujem incident ďalej riešiť. Braňo tvrdí, že takéto záležitosti sa dejú údajne už od 1. apríla. Je teda otázkou času, kedy sa bude Mojsej musieť s bývalou naozaj stretnúť a spor doriešiť, čo potvrdila aj samotná podnikateľka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, markiza.sk
[/sociallocker]