Nora Kabrheľová bola svojho času najkontroverznejšou tvárou slovenských televízií a v reality šou Mojsejovci prezentovali podnikateľku tak, ako jej narástli ústa. Z výslnia sa však stiahla po divokom období súdnych procesov, rozvode s manželom Braňom a svadbou s Františkom Kabrheľom. Dnes už o podnikateľke takmer nie je počuť a vydláždená cesta za slávou sa rozpadla. 

Nora Kabrheľová (62) sa nikdy netajila láskou k luxusu, peniazom a k životu strávenom v nadštandarde. S vekom jej však hrebienok klesol a dnes už nedokáže fungovať bez pomoci liekov. Jej každodennými spoločníkmi sú štrikovanie, domáci maznáčik, antidepresíva a málo peňazí.

„Navštevujem aj psychologičku. Nemala som na výber, pretože som bola už v dosť zlom stave. Práve ona mi povedala, že keď ráno vstanete a naplánujete si deň, bude len taký, aký si ho urobíte vy. A toho sa držím. Som rada, že mám aspoň toho psíka, mám sučku Šariku, tak možno toto ma drží nad vodou, že mám nejakú povinnosť. Musím s ňou ísť von, inak by som možno ani nevyšla von na ulicu,“ zdôverila sa portálu cas.sk.

Nora okrem toho priznala aj novoobjavenú lásku k samote. Po vypustení všetkých kontaktov sa stretáva iba s tromi najbližšími kamarátmi a o oči verejnosti viac záujem nejaví. Hrôzu z ľudí dokonca prežíva aj na tých najbežnejších miestach: „Ja sa proste bojím ľudí. Ja keď mám ísť do obchodu kúpiť nejaké potraviny alebo niečo, tak mám z toho hrôzu. A to vám normálny človek neuverí, a ešte tí, čo ma predtým poznali. Ja som sa otočila na úplne inú nôtu, proste som bola k tomu donútená. Aj kým som sa naučila hospodáriť s tým málom peňazí, čo mám, aj to mi trvalo minimálne rok,“ priznala podnikateľka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: YT/SLAYTIIINA, Show Jana Krause, IG/nora_kabrhelova