Diváci Extrémnych premien boli svedkami skutočne dojemného príbehu. Andrej Moravanský sa po tom, čo zostal sám na dve malé deti, rozhodol zabojovať o svoj život a s pomocou Maroša Molnára našiel vytúžené šťastie a istotu v lepšiu budúcnosť.

Andrej sa po rozvode s ex-manželkou dohodol na rozdelenej starostlivosti o deti. Zatiaľ čo jemu bola pridelená výchova syna, ona mala dbať na ich spoločnú dcérku. Všetko sa však zmenilo v jeden osudný deň. „Prišiel som za ňou, kde som videl, že je nervovo zrútená a tú dcéru mi pchala, že ona si ide po svojom,“ opisoval svoj príbeh.

Nasledujúci rok čakali automechanika komplikácie spojené s vyvážením náročného cvičebného plánu s výchovou a starostlivosťou detí, čo mu dokonca skomplikovali nielen problémy s kolenom, ale i ochorenie COVID-19.

Napokon sa však i Andrej dobojoval k šťastnému koncu a okrem stratených 56 kíl našiel aj vytúženú partnerku. Barbora, ktorá je takisto sama na malú dcéru, sa stala jeho oporou. Radosť z ich rozprávkového konca dojala počas finálového večera i samotného moderátora Maroša Molnára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„To, že som si vybral Andreja, bolo kvôli jedinej veci- že sa rozhodol urobiť premenu kvôli svojim deťom,“ začal Molnár svoj prejav a následne neudržal slzy. „Viete, že Andrej sa celý čas staral sám o svoje deti. Hľadal niekoho, kto by bol hodný k nemu. A táto kočka, blondínka, toto je jeho nová múza,“ ukázal na krásnu Barboru a následne privítal dnes už 87-kilového otecka.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk