Slovenská herečka Petra Molnárová sa po rozvode so Sväťom Malachovským utiahla do ústrania a zdalo sa, že sa chce venovať predovšetkým svojim dvom synom. Nedávno však na sociálnej sieti vyrukovala s mimoriadne vážnym obvinením na adresu otca jej detí. Vyhlásenie herečky nenechalo chladnou ani moderátorku Ivetu Malachovskú.

Slovenský herec Sväťo Malachovský sa stihol v priebehu troch rokov rozviesť so skladateľkou Ľubicou Čekovskou, vziať si herečku Petru Molnárovú, splodiť s ňou dvoch synov a vzápätí sa opäť rozviesť. Známa blondínka mala dokonca opustiť manžela v čase, keď bola v pokročilom štádiu tehotenstva. Ani jeden z nich sa však k dôvodu rozchodu nechcel vyjadriť.

O to viac prekvapila Molnárová, keď nedávno na sociálnej sieti vyhlásila, že jej bývalý manžel mal se*uálne zneužívať a týrať vlastné deti. ,,A preto som s 1,5 ročným synom a v 5. mesiaci tehotenstva s druhým synom od neho odišla,“ napísala Petra, ktorá na herca podala aj trestné oznámenie. Považujeme za dôležité upozorniť, že polícia sa prípadom zaoberala a trestné konanie bolo v jednej časti odmietnuté a v ďalšej právoplatne zastavené.

Hviezda jojkárskeho seriálu Ultimátum rázne odmieta vážne obvinenia zo strany exmanželky. Najnovšie sa k celej kauze vyjadrila moderátorka Iveta Malachovská, ktorá je Sväťovou švagrinou. Rozhodne nešetrila kritikou na adresu Molnárovej, keďže je presvedčená, že využila jej rodinu. ,,Veľmi ma mrzí, že táto pani vstúpila do našej rodiny a používa naše priezvisko. Ja si svoje priezvisko a rodinu vysoko vážim. Unavuje ma a otravuje zaoberať sa touto kauzou, ktorou si daná osoba vyžaduje pozornosť. Na jej mieste by som sa hanbila za to, ako sa zachovala,“ povedala nahnevaná Iveta pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YT/Petra Molnárová, IG/ivetkamalachovskaofficial, tvjoj, RTVS