Zdalo by sa, že speváčka Monika Bagárová prežíva šťastné obdobie. Obľúbená česká kráska však v pondelok doobeda fanúšikom oznámila správu, ktorú nikto z nich rozhodne nečakal. Všetci si teraz môžu lámať hlavu otázkou – čo sa stalo?

V júli oslávi Monika Bagárová 30. narodeniny a pri tomto životnom jubileu sa rozhodla, že po vzore svojich starších kolegov pripraví pre fanúšikov veľkolepú šou v pražskej O2 Arene. Koncert bol naplánovaný na 12. septembra a populárna speváčka sa naň veľmi tešila. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Žiaľ, ako sa hovorí, človek mieni, život mení. Monika koncert nečakane ruší. ,,Moji milí.
Pretože ste po mojej rodine pre mňa najdôležitejší, rada by som sa vám totu cestou ospravedlnila. Rozhodla som sa zrušiť svoj vysnívaný koncert 12. september v O2 Arene. Som každému z vás, kto sa na koncert tešil, vďačná. Našlo sa vás niekoľko tisíc a ja vám z celého srdca ďakujem,” šokovala pred malou chvíľou na Instagrame brunetka, veriac, že sa s priaznivcami stretne na iných akciách.

Monika tiež prezradila, že ju k tomuto dôležitému rozhodnutiu viedlo viacero dôvodov. ,,Myslím, že postačí povedať, že aj ja som človek, ktorý má city, je zraniteľný a v neposlednom rade chce byť sám sebou. Všetko, čo robím, robím s radosťou a snažím sa ju odovzdať ďalej. Bohužiaľ, ale z môjho vysnívaného koncertu sa mi radosť začala vytrácať, až zmizla úplne. Robiť čokoľvek bez radosti mi nedáva zmysel, určite ani vám. Dúfam, že mi moje rozhodnutie odpustíte. Preto mi dovoľte sa ešte raz ospravedlniť, ale aj sľúbiť, že sa spoločne určite čo najskôr stretneme na podujatiach, ktoré budú nabité tou správnou pozitívnou atmosférou,” napísala ďalej mamička takmer 4-ročnej dcérky Ruminky. Peniaze za zakúpené vstupenky budú všetkým vrátené.

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika