Monika Bagárová (25), jedna z najpôvabnejších domácich hudobníčok, sa stala 27. mája hrdou mamičkou nádhernej dcérky. Spolu s partnerom Makhmudom Muradovom (30) ju pomenovali po zápasníkovej mame Rumii, pričom rodinka očakávala, že sa dievčatko narodí až po grandfinále šou Česko Slovensko hľadá Superstar.

Bývalá účastníčka a aktuálna porotkyňa šou Česko Slovensko hľadá Superstar priviedla iba pred pár dňami na svet vytúženú dcérku Rumiu. Monika bez okolkov ukazuje dievčatko fanúšikom od prvej chvíle, pričom tí ju zaplavujú doslova nádhernými reakciami. Snáď najväčšie dojatie neskrýval Bagárovej otec, ktorý bude narodeniny oslavovať v ten istý deň, ako jeho vnučka.

„Tak dnes som dostal najkrajší darček, čo som si mohol priať. Malinká láska je na svete, všetci máme obrovskú radosť a som dedo. Dnes mám 43 rokov. Začína sa nová etapa života, bude to veľmi krásne,“ uviedol so slzami v očiach čerstvý dedko.

Fanúšikom sa však od pôrodu konečne prihovorila i samotná Monika, ktorá ukázala dieťatko na sociálnej sieti Instagram v ružovej postieľke. „Sme v poriadku, obe zdravé a spokojné. Ja zamilovaná, okúzlená, najšťastnejšia. Je tu o nás skvele postarané. Majte krásny deň, Ruminka vás pozdravuje,“ napísala speváčka v krátkom príbehu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika