V polovici júla prekvapila Monika Beňová verejnosť priznaním, že pod srdcom nosí svoje druhé dieťatko. Ako uviedla len pred pár hodinami, dcérku Leu napokon priviedla na svet v nedeľu (1. novembra) ráno, pričom hrdej mamičke pripomína malú srnku!

Poslankyňa Monika Beňová sa stala iba pred pár hodinami dvojnásobnou mamičkou. Advokátovi Ľubomírovi Klčovi (36) porodila vo veku 52 rokov dcérku Leu, pričom ju trápili viaceré zdravotné problémy. Kvôli nim bola 20. októbra v nemocnici, avšak v tom období ju ešte pustili domov. O pár dní neskôr sa však malá slečna vypýtala na svet, pričom si vybrala prvý novembrový deň.

,,My vás všetkých pozdravujeme a ďakujeme za podporu. Leuška si vybrala dnešné ráno 1. 11. 2020 a o 8:30 prišla konečne k mamine a tatinkovi, ktorý bol statočne s nami. Má 48 centimetrov a 2,9 kilogramu, má jamky v líčkach, keď sa usmeje a je to naša okatá srnka,“ napísala Beňová k fotke z pôrodnice. Kým čerstvá mamička má z prvého manželstva dospelého syna Martina, pre jej partnera ide o prvé dieťa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/monicabenova