Europoslankyňa Monika Beňová sa tesne po 50-tke stane dvojnásobnou mamičkou, pričom už má 30-ročného syna Martina. Z rastúceho bruška sa veľmi teší, no zároveň je pre ňu toto obdobie výrazne obmedzujúce. Práve na to sa posťažovala aj na sociálnej sieti.

Je úspešnou političkou a v 51 rokoch sa stane dvojnásobnou matkou. Momentálne je v šiestom mesiaci tehotenstva, pričom čoskoro privedie na svet dievčatko, ktoré sa bude volať Lea. Vzhľadom na jej vek však patrí k ženám, ktoré momentálne zažívajú rizikové tehotenstvo.

Monika nedávno priznala, že lekár jej odporučil, aby sa šetrila. Najnovšie však vysvetlila, že má výrazné obmedzenia, ktoré sú pre aktívnu ženu zdrvujúce. ,,Inak sú teraz moje dni také “uležané”, prejsť sa môžem ísť maximálne do záhrady a jediný “zážitok” je raňajší nákup v potravinách, kde podebatujem s predavačkami a pokladníčkami,“ posťažovala sa Beňová.

Spoločne s partnerom Ľubomírom Klčom plánovala ísť na pár dní do Tatier, no to jej lekár rázne zakázal. ,,…tak pozerám doobeda ruský seriál Kuchyňa, na obed Monka a popoludní si čítam a večer pozeráme už spolu Prostřeno,“ opísala svoj deň členka strany Smer-SD. Aj keď má europoslankyňa mnohé emočné výlevy, ako ich sama nazvala, je rozhodnutá poslúchať doktorov a neohroziť svoje bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Monika Beňová