Europoslankyňa Monika Beňová sa stala 1. novembra hrdou dvojnásobnou mamičkou. Jej tehotenstvo sprevádzalo množstvo zdravotných problémov, v dôsledku čoho musela obmedziť akýkoľvek šport či fyzicky namáhavejšie aktivity. Prišiel však čas na zmenu!

Monika Beňová porodila druhé dieťa vo veku 51 rokov, v dôsledku čoho bolo jej tehotenstvo rizikové. Dlhé mesiace tak musela žiť s výraznými obmedzeniami. Po šestonedelí sa však rozhodla popracovať na postave a svojím receptom sa pochválila aj na sociálnej sieti.

Pri zhadzovaní nadbytočných kilogramov jej dokonca pomáha dcérka Lea. ,,Dnes sme si dali prechádzku 8 km a večer skúsim po 10 mesiacoch opäť môj stacionárny bicykel (aspoň 20 minútiek),“ napísala europoslankyňa, pričom sa naplno pustila do kočíkovania.

Členka strany Smer-SD sa taktiež 10 týždňov od pôrodu vracia do práce, keďže bude opäť predsedníčkou zasadnutia výboru, aj keď sa uskutoční online kvôli prísnym protipandemickým opatreniam. Politička si tak môže vychutnať materskú dovolenku, a zároveň zastávať svoju funkciu poslankyne európskeho parlamentu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Beňová  |  Foto: FB/Monika Beňová, IG/monicabenova