Politika Monika Beňová upozornila na dôležitú vec: Veľké pokrytectvo Matoviča!

Monika Beňová upozornila na dôležitú vec: Veľké pokrytectvo Matoviča!

Europoslankyňa Monika Beňová sa stala 1. novembra hrdou dvojnásobnou mamičkou. Aj napriek tomu, že ju v týchto dňoch naplno zamestnáva jej dcérka Lea, intenzívne sleduje dianie v spoločnosti, ktoré aj patrične okomentovala.

Monika Beňová sa spoločne s partnerom Ľubomírom Klčom už takmer tri týždne teší z dcérky Ley, ktorú porodila vo veku 52 rokov. Političku už počas tehotenstva trápili viaceré zdravotné problémy, v dôsledku čoho sa snaží z náročného cisárskeho rezu zotaviť v pohodlí domova.

Aj keď ju malá princezná zamestnáva na plný úväzok, členka opozičnej strany Smer-SD je online aj v Európskom parlamente. Sleduje dôležité rokovania vrátane zasadnutí výborov a vedenia EP. Rodáčka z Bratislavy sa zároveň zaujíma o dianie v spoločnosti, do ktorého určite spadá aj protivládny protest.

Beňová otvorene povedala, že nesúhlasí so všetkým, čo sa deje, no ako ústavná činiteľka rešpektuje rozhodnutie vlády. Napokon si kopla aj do samotného premiéra. ,,Nie som Matovič, ktorý ako opozičný politik vyrábal len cirkus a dnes by to robil opäť, keby bol v opozícií. Nikto by sa nemal správať ako Matovič. A treba mu to pripomínať, že za nekultúrnosť v politike môže z veľkej miery práve on,“ poznamenala na adresu predsedu koaličnej strany OĽaNO.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Monika Beňová  |  Foto: FB/Monika Beňová, YT/HNtelevízia

Exit mobile version