Monika Paločková je slovenská lekárka, ktorá sa vzdala sna o modelingovej kariére a svoju energiu nasmerovala do štúdia medicíny. Obdivuhodná Slovenka dnes pomáha deťom v africkej Keni, kde ich učí nielen základným návykom, ale aj tradíciám či nášmu folklóru!

Krásna lekárka Monika Paločková ešte neprekročila ani prah tridsiadky, no v Afrike už zachránila stovky životov chudobných detí. Pôvabná Slovenka momentálne pôsobí na misii v Keni, kde sa stará aj o najmenších, ktorí žijú na ulici bez rodičov. Moniku vďaka sociálnym sieťam a jej humanitárnej pomoci obdivujú tisíce našincov, pričom inšpiratívna brunetka im poslala krásny odkaz.

Opäť vďaka vám, našim štedrým sponzorom s otvoreným srdcom pre pomoc tam, kde iná pomoc nie je – sme založili TANEČNÝ KRÚŽOK na základnej škole St. Catherine primary v Nairobskom slume Mukuru. Obliekli sme tieto krásne slečny do prekrásnych afrických sukieň, mladým gentlemanom dali do rúk bubny a … Tie vrodené talenty roztancovali v sekunde aj mňa! Tak priatelia, čo vravíte na naše africké Tanečnice z Lúčnice?” pýta sa sympatická kráska pri videu, kde dievčatá spievajú známu skladbu Sedemdesiat sukieň mala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/M.P.