Courteney Cox, predstaviteľka Moniky zo seriálu Priatelia, má dnes už 52 rokov a jej tvár aj telo poznačilo značné množstvo plastických operácií, ktoré niekdajšú hereckú hviezdu zmenili na nepoznanie. Tá teraz všetko ľutuje! 

[sociallocker]Kto z nás by si nepamätal legendárny sit-com Priatelia a na jednu z jeho hlavných hrdiniek Moniku Gellerovú? Sympatickú, bláznivú a poriadkom posadnutú brunetu, ktorá sa neskôr vydala za svojho najlepšieho priateľa Chandlera Binga, stvárnila herečka Courteney Cox. Od jej učinkovania v seriáli Friends však ubehlo už niekoľko rokov a Courteney sa vinou plastických operácií zmenila na nepoznanie.

Courteney Cox plastika
Takto si Courteney Cox pamätáme.

Courteney učinkuje momentálne v dobrodružnom programe Running Wild With Bear Grylls a počas jeho natáčania sa zverila, že občas má strach, pozrieť sa na svoju tvár v zrkadle. Pripustila, že za počtom jej plastických úprav stál obrovský tlak a dôraz na vzhľad, ktorý pociťuje každá mediálne známa osobnosť. Hoci niektoré svoje kroky známa herečka ľutuje, snaží sa na to už nemyslieť a necháva starnutiu voľný priebeh. Len, či už nie je na takýto rozumný postoj trošku neskoro…

Courteney Cox zmenená na nepoznanie

Courteney Cox plastikaCourteney Cox plastikaCourteney Cox plastika

Zdroj: Usatoday.com | Foto: Plastic-surgery-mistakes.com
[/sociallocker]