Učiteľka a modelka Viola M. zomrela po beštiálnej vražde v Bratislave, pričom jej telo objavili 11. novembra medzi dvomi mostami. Aj keď polícia intenzívne pátra po páchateľovi, na povrch vyplával možný motív, ktorý mohol Violu pripraviť o život.

Modelka, fotografka a učiteľka Viola mala len 34 rokov a tešila sa zo života. Počas výstavy jej fotografií v Bratislave ale ktosi nechutne ukončil život krásky. Jej telo sa našlo v zúboženom stave 11. novembra medzi dvomi mostami. Zo smrti ženy je zdrvený aj známy slovenský spevák, ktorý s ňou v minulosti tvoril pár.

Ešte zarážajúcejšie informácie priniesli výsledky nariadenej pitvy, ktoré odhalili, akou bolesťou si Viola prešla tesne pred smrťou. Hoci polícia intenzívne pátra po páchateľovi, na povrch vyplávali prvé špekulácie o možnom motíve vraždy.

Denník Plus JEDEN DEŇ uviedol, že zdroj blízky vyšetrovaniu vyzradil, čo môže stáť za beštiálnym činom. Viola sa totiž mala údajne stretávať až s dvoma mužmi, pričom jedného z nich mohla prepadnúť obrovská žiarlivosť. K tomuto scenáru sa prikláňa aj bezpečnostný analytik Geršič, podľa ktorého môže byť za takýmto skutkom práve odmietnutie. O žiarlivosti rozpráva aj majiteľ galérie Smolák, ktorý s Violou spolupracoval: „Je to celé divné. Podľa mňa tam išlo o pomstu, možno nejaký ohrdnutý milenec.“ Viac svetla však vnesie do prípadu ďalšie vyšetrovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, cas.skFoto: Facebook/Viola M.