Známy český spevák si má aktuálne prechádzať náročným obdobím, keďže ho potrápili nepríjemné zdravotné problémy. S mozgovou príhodou napokon skončil v pražskej nemocnici. Umelca ale, našťastie, už na druhý deň prepustili do domáceho zotavovania.

František Ringo Čech sa aktuálne trápi so zdravotnými problémami. Známy český spevák mal podľa slov jeho syna skončiť s mŕtvicou v nemocnici. “Ako nám potvrdil syn Františka Ringo Čecha, jeho ocko bol vo večerných hodinách prevezený do nemocnice Na Homolce s mozgovou príhodou,” zaznelo v Showtime TV Prima.

Ako však odhalil český Blesk, spevák v nemocnici strávil len jednu noc a v pondelok popoludní mal byť prepustený domov. O prevoz sa postarala jeho manželka a bývalá baletka Magda. 79-ročný hudobník má byť na tom už oveľa lepšie: “Oteckovi je oveľa lepšie. Je však veľmi unavený. A už je v domácom prostredí. Dúfame, že čoskoro bude natoľko fit, že si z toho, ako je zvyknutý, urobí žarty,” odhalil syn.

O svojom stave napokon prehovoril aj spevák: “Žijem, je mi fajn, o dvanástej odtiaľto pôjdem domov. Neľakajte sa, všetko je v poriadku… Popoludní som bol v Edene na ligovom zápase Slávie a všetko bolo v najlepšom poriadku. A potom, neviem, čo to bolo, nič sa nevie, zdá sa, že ma niečo uhranulo,” žartuje a odmieta tvrdenia, že by prekonal mŕtvicu. Čech ju mal pritom prekonať aj pred rokmi, keď ho príhoda zastihla v Rakúsku. Do nemocnice, kde skončil, ho vtedy prišla navštíviť dcéra i syn. Mŕtvica zasiahla pred týždňom aj známu českú herečku, ktorá má však ležať v rehabilitačnom zariadení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YT/reflexcz, XTV, Míša Růžičková