Kým mnohé počas tehotenstva obmedzia pohyb a začnú si na seba a na dieťatko dávať väčší pozor, Kat Bailey napriek tomu trénuje na národnú súťaž v pole dance. Tá sa bude konať v máji, keď už môže čochvíľa porodiť. Bude tak prvou profesionálnou súťažiacou, ktorá sa zúčastní v pokročilom štúdiu tehotenstva. Budúce mamičky môžu nad jej rozhodnutím len krútiť hlavami.

30-ročná britka je aktuálne v sedemnástom týždni tehotenstva a poctivo trénuje na blížiacu sa súťaž, ktorá sa bude konať v Hertfordshire. Bývalá lektorka psychológie sa venuje pole dance 7 dní v týždni a hovorí že súťaženie s bábätkom je ako ‘silový tréning’. Pre Mirror Kat dodáva:”Nemám strach, pretože viem, čo dokážem a čo nie, keďže svoje telo používam každý deň. Je množstvo pohybov, ktoré nebudem môcť robiť, pretože v tom čase budem príliš veľká.” Napriek tomu dúfa, že sa jej podarí urobiť prvok ‘ľudská zástava’ ( human flag ).

Prvý, kto okúsil jej odhodlanie pre pole dance, bol jej manžel David. Kat ho to dokázala naučiť len za 10 dní kvôli súťaži. Jej pôvodný partner to vzdal po 10 mesiacoch trénovania a David ho zaskočil na poslednú chvíľu. A dokonca spolu vyhrali až dve ceny! Hoci sa o ňu jej kamaráti trošku boja, ona sa s úsmevom na tvári neplánuje vzdať tyče až kým nebude pôrod na spadnutie. Želáme jej teda veľa úspechov.

Zdroj: mirror.co.uk, thesun.co.uk   Foto: instagram, twitter, pixabay