Doktor Gary Wood zažil niečo, čo sa len tak nevidí. Keď mal 18 rokov, bol viac než hodinu mŕtvy. Po rokoch prezradil, čo vtedy videl.

[sociallocker]Gary Wood je dnes už šedivejúci postarší pán, ktorý zasvätil svoj život medicíne a stal sa váženým doktorom. Keď mal však 18 rokov, stal sa súčasťou desivej automobilovej nehody, po ktorej bol dokonca hodinu mŕtvy. Takmer 50 rokov po tejto udalosti sa Doktor Wood podelil so širokou verejnosťou s tým, čo vlastne počas tejto hodiny videl.

1

,,Umieranie je rovnaké, ako vyzliecť si šaty a len ich odložiť. Vyšiel som von z tohto tela, z tohto pozemského obleku, a potom som sa zdvihol cez vrch môjho auta a celý môj život mi v jedinom okamihu prešiel pred očami. Potom som bol chytený do víriaceho masívneho mraku, ktorý pripomínal lievik a bol čoraz jasnejší. Potom sa tento mrak otvoril a videl som obrí zlatý satelit v priestore, ktorý Biblia nazýva Nebo.”

2

,,Videl som anjela. Mal meč, mal krásne zlaté vlasy a vo vnútri toho miesta bol druhý anjel, ktorý držal nejaké knihy. Bola tam nejaká výmena medzi týmito dvoma anjelmi a potom mi bol povolený vstup do mesta. Asi 500 yardov (457,2 metrov) od Božej izby ma môj priateľ vzal za ruku a bol som uchvátený znamením “Nevyzdvihnuté požehnanie”. Keď som otvoril dvere, k môjmu prekvapeniu som videl nohy visieť zo steny, skutočné nohy. Každá časť niečej anatómie bola v tej miestnosti. Ľudia sa pýtali, načo je potrebné takéto miesto? Pretože Boh má nahradný diel vždy, keď sa udeje zázrak.”

3

,,Bol som poslaný späť k ľuďom povedať im, že nebo je skutočné,” tvrdí doktor Wood. Nech už si o týchto slovách myslíte čokoľvek, pán Wood o svojej nezvyčajnej skúsenosti napísal aj knihu. Tá však zatiaľ do slovenčiny preložená nebola. V anglickej verzii ju nájdete pod názvom “A place called heaven”.

Zdroj: Unilad.co.uk | Foto: Flikr.com, Pixabay.com, Unilad.co.uk, YouTube

[/sociallocker]